Навчальний посібник / А.Г. Загородній, І.Й. Яремко, Л.М. Пилипенко, А.С. Мороз. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2014. – 216 с.
Розкрито основи організації й методики бухгалтерського обліку підприємств різних видів економічної діяльності, зокрема підрядних будівельних організацій, сільськогосподарських підприємств, підприємств торгівлі й автотранспортних підприємств, відповідно до національних положень (стандартів) обліку та відомчих нормативних документів.
Для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, слухачів системи підвищення кваліфікації. Може бути корисним також для бухгалтерів, керівників підприємств і організацій, працівників фінансових та економічних служб.
Рекомендувало Міністерство освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів освітньо-професійного рівня “бакалавр”, які навчаються за напрямом підготовки “Облік і аудит”.
проверить редиректотправка грузов из китаятуризм украина5.56 semi auto riflesбесплатное образование на английскомдавление в баке насосной станциилобановский харьков класс