Навчальний посібник / А.Г. Загородній, І.Й. Яремко, Л.М. Пилипенко. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 216 с.

Для того, щоб кваліфіковано оцінювати фінансовий стан підприємства, перспективи його розвитку та приймати обґрунтовані фінансові, економічні й управлінські рішення, сучасні менеджери, фінансисти та економісти повинні знати принципи організації і форми ведення бухгалтерського обліку, порядок обліку активів, зобов’язань, власного капіталу і господарських процесів та формування бухгалтерської звітності тощо.

В посібнику розкрито основи організації й методики бухгалтерського обліку підприємств різних видів економічної діяльності, зокрема підрядних будівельних організацій, сільськогосподарських підприємств, підприємств торгівлі й автотранспортних підприємств, відповідно до національних положень (стандартів) обліку та відомчих нормативних документів.

Для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, слухачів системи підвищення кваліфікації. Може бути корисним також для бухгалтерів, керівників підприємств і організацій, працівників фінансових та економічних служб.кластеризация ядраПродвижение сайта IT компанииprofitgidтовар оптом из китаяреклама adwords работаmayhood sporting goodsалександр лобановский харьков класс