Науковий потенціал кафедри обліку та аналізу визначається її висококваліфікованим викладацьким складом. У 2015-2016 н.р. на кафедрі працює 55 викладачів (з врахуванням штатних сумісників).

Невід’ємною частиною штату кафедри обліку та аналізу є її інженерно-технічний персонал, без активної роботи якого важко було б уявити ефективну діяльність всієї кафедри.

Майбутнім кадровим потенціалом кафедри обліку та аналізу, уособленням її поступального невпинного руху до наукових звершень є аспіранти.


Неухильно зростає кількість кандидатів економічних наук – з 10 у 2002-2003 н.р., до 42 – у 2015-2016 н.р., що складає більше 76% від загальної чисельності працівників кафедри.


Загалом кафедра обліку та аналізу є основним місцем роботи для 78% чисельності працівників, частка сумісників, відповідно, складає 22%.


На кафедрі обліку та аналізу вибудовано організаційно-функціональну структуру з чітким розподілом і закріпленням обов’язків за окремими виконавцями.
По кожній ділянці наукової, навчально-методичної та громадської робіт на кафедрі призначено окремих відповідальних осіб.

продвижение сайталояльность этоклика сайтесапожки зимовікак приготовить лазаньяdmoz org каталог добавить сайтWindows Performance Station отзывы