Відповідно до угоди про співпрацю Львівської політехніки з університетом «Artifex» (Бухарест, Румунія) у квітні цього року викладачі кафедри (д.е.н., проф. Височан О.С., к.е.н., доц. Височан О.О., к.е.н., доц. Патрікі Н.П.) проходили науково-педагогічне стажування “Організація навчального процесу та здійснення наукової діяльності у сфері фінансів і бухгалтерського обліку з урахуванням європейського досвіду” у формі короткострокового підвищення кваліфікації.

Програма стажування включала такі напрями як: вивчення принципів організації навчально-наукової діяльності в університеті «Artifex»; ознайомлення з навчальною програмою та підходами до відбору предметів спеціалізованих дисциплін бухгалтерського обліку та фінансового аналізу та структури випускних робіт; аналіз змісту, методів і форм навчання у сфері фінансів і бухгалтерського обліку при проведенні лекційних і практичних занять; вивчення напрямів наукових досліджень, що їх здійснює університет.

Також викладачі поділились досвідом розроблення й реалізації наукових програм із залученням державних та грантових коштів та обговорили можливості і напрями подальшого наукового співробітництва та практичного використання результатів спільного дослідження.

1 2 IMG-4175aa99b485bbfafa1d22c6ddb4621c-V (1)