Підручник / В. Д. Шквір, А. Г. Загородній, О. С. Височан. Друге видання, доопрацьоване і доповнене. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2013. – 400 с.

Розглянуто основні теоретичні питання, пов’язані з організацією і впровадженням інформаційних систем (ІС) та застосуванням автоматизованих інформаційних технологій (ІТ) у бухгалтерському обліку та аудиті. Висвітлено питання розвитку ІС, організації позамашинної і машинної інформаційної бази, поняття ІТ та їх застосування для розв’язування задач бухгалтерського обліку та аудиту. Викладено організаційно-методичні основи створення, функціонування та вибору ІС бухгалтерського обліку.
Для студентів вищих навчальних закладів економічного спрямування, викладачів, а також для спеціалістів відповідного профілю підприємств і організацій.
Затвердило Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України як підручник для студентів вищих навчальних закладів.социальная твиттерсайтаgoogleВладимир Швед Львовruger american rimfire woodобувь осень зима 2017-2018 фотоАндрей Павелко личная жизнь