Загородній А.Г. Облік і аудит: вступ до фаху : навч. посібник / А.Г. Загородній, Г.І. Кіндрацька, Л.М. Пилипенко, Г.О. Партин, І.В. Борщук, О.С. Височан, В.І. Воськало, Я.С. Карп’як, В.С. Мохняк, С.Й. Сажинець, Р.Л. Хом’як, В.М. Чубай, В.Д. Шквір, І.Й. Яремко, М.Я. Яструбський; за заг. ред. А.Г. Загороднього. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2014. – 272 с.
Описано теоретичні засади підготовки сучасних фахівців з обліку і аудиту, визначено сферу їх професійної діяльності та перспективи кар’єрного зростання. У структурі посібника виділено такі модулі: організаційно-методичні засади підготовки фахівців з обліку і аудиту, вступ до вивчення бухгалтерського обліку, вступ до вивчення економічного аналізу, вступ до вивчення фінансового контролю, практика організації бухгалтерського обліку та контролю. До кожного розділу подано тести для самоконтролю, контрольні запитання та завдання, а вкінці посібника наведено глосарій.
Навчальний посібник призначено для студентів-першокурсників, які лише розпочинають навчання за напрямом підготовки “Облік і аудит”, але він буде корисний також усім, хто цікавиться проблемами обліку, аналізу й аудиту.

yii 2.0 создание сайта михаил русаковua.prodvijenie.zyzпродвижениетелеграм как настроит прокси и впнМедицинская страховка в Израилеупражнения для кожи вокруг глазЧехунов Денис прокурор